На Харківщині видають «теплі» кредити ОСББ та ЖБК

П'ятниця, 27 квітня 2018, 12:01
З 18 квітня 2018 року поновлено фінансування відповідної урядової програми.
На Харківщині видають «теплі» кредити ОСББ та ЖБК

За перший тиждень роботи програми у поточному році нею вже скористалися 10 ОСББ та ЖБК області, залучивши в банках 2,6 млн грн на енергоефективні заходи у багатоквартирних будинках.

«Це свідчить про значний попит програми серед мешканців багатоквартирних будинків області, які з нетерпінням чекали на її відновлення, - вважає директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк. - ОСББ/ЖБК - учасники програми - можуть одержати відшкодування від 40% до 70% вартості придбаного енергоефективного обладнання та/або матеріалів з державного бюджету. За обласною програмою «теплих» кредитів здійснюється додаткове відшкодування у розмірі 20% вартості енергоефективного обладнання та/або матеріалів».

У департаменті нагадують, що цьогоріч на урядову програму «теплих» кредитів для ОСББ/ЖБК з державного бюджету виділено 190 млн грн, з обласного – 1,3 млн грн.

Раніше ми повідомляли, що мешканці будинків комунальної форми власності у Харкові зможуть отримати частину коштів з міського бюджету на енергоефективні заходи.

Також "Справжня Варта" писала, що на заохочення до енергозберігання на Харківщині видилили вісім мільйонів.

 "Справжня Варта" повідомляла, що у 2017 році з бюджету області було виділено більше 640 тисяч гривень задля відшкодування відсотків за "теплими кредитами". 

А центральна котельня Вовчанська перейшла на альтернативне паливо. Котельня, яка працює на твердопаливних котлах, дає можливість відмовитися від використання дорогого газу для опалення районного центру. 

comments powered by HyperComments