Ціни на соціальні сорти хліба не підвищуватимуться впродовж року - Світлична

П'ятниця, 1 червня 2018, 16:31
1 червня відбулася закладання першого каменю в фундамент нового хлібопекарського комплексу в Харківському районі області.
Ціни на соціальні сорти хліба не підвищуватимуться впродовж року - Світлична

У заході взяла участь губернатор Харківської області Юлія Світлична, передає прес-служба ХОДА. 

Під час церемонії Юлія Світлична поділилася з присутніми гарною новиною: з виробниками була досягнута домовленість про ціни на соціальні сорта хліба. Зокрема, ще рік ціни на 10 з них (ті, які є найбільш затребуваними) не будуть зроастати. 

За інформацією голови Нацасоціації промхлібопекарства Володимира Мисіка, угода буде підтверджена на майбутньому засіданні асоціації. 

«Ми підпишемо з Юлією Олександрівною меморандум про формування регіональних запасів пшениці. Пекарі області куплять пшеницю, сформувавши 100% регіональний запас, що дозволить не підвищувати ціни на хліб протягом цілого маркетингового року», - сказав Володимир Мисік.

Він підкреслив, що Харківщина стане першим регіоном України, який матиме 100-відсотковий запас пшениці та підпише відповідну угоду.

Раніше ми писали, що у 2017 році на Харківщині був зібраний рекордний врожай пшениці. А у 2016 році приріст інвестицій в аграрний сектор склав 3 млрд грн, у 2017 році він збільшився ще на 30%. 

comments powered by HyperComments