Уряд компенсує комунальні витрати сім’ям, котрі не встигли оформити субсидію

Вівторок, 30 жовтня 2018, 14:25
Це буде зроблено, навіть якщо документи буде подано у листопаді чи грудні.
Уряд компенсує комунальні витрати сім’ям, котрі не встигли оформити субсидію

Незалежно від виду опалення - централізоване теплопостачання чи індивідуальне газове або електричне опалення – у разі надходження заяви про призначення субсидії, до прикладу у грудні, безповоротна допомога уряду буде призначена з початку опалювального сезону. 

«Держава відшкодує комунальні витрати родини за два місяці. Це гарантовано Постановою КМУ № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», - зазначають на урядовому порталі.

Нагадаємо, механізм оформлення житлових субсидій й надалі простий. Для отримання державної допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг необхідно заповнити лише заяву та декларацію про доходи. Жодних інших документів не потрібно.

Готові документи можна:

- самостійно подати до місцевих управлінь праці та соціальної політики, сільських і селищних рад;

- надіслати рекомендованим листом до органів соціального захисту населення за місцем проживання;

- відправити через Інтернет (заповнити заяву та декларацію можна на сайті subsidii.mlsp.gov.ua).

Протягом кількох тижнів з моменту отримання документів соціальна установа письмово повідомить про рішення з приводу надання допомоги та її розміру. З липня 2018 року розмір своєї субсидії можна дізнатися також онлайн. 

«Якщо вам безпідставно відмовляють, звертайтеся на урядову «гарячу лінію» 15-45. Звернення буде зафіксовано та надіслано відповідним структурам для оперативного реагування», - наголошують урядовці.

comments powered by HyperComments