Харків отримав благодійну допомогу для новонароджених

Субота, 11 травня 2019, 15:39
Понад 7 тис. упаковок підгузників в якості благодійної допомоги передали в пологові будинки і дитячі відділення медичних установ Харкова.
Харків отримав благодійну допомогу для новонароджених

Першим в списку одержувачів допомоги став Харківський міський перинатальний центр. Як повідомила заступник головного лікаря з питань дитинства перинатального центру Ольга Каратай, в середньому за рік в стінах медичного закладу лікування отримують близько 2,5 тис. новонароджених, з яких 500 дітей - пацієнти відділення інтенсивної терапії. Сьогодні на стаціонарному лікуванні центру знаходяться 66 дітей, в тому числі 8 - у реанімаційному відділенні.

«Ця допомога потрібна всім новонародженим, які знаходяться в нашому медичному закладі. Зокрема, у нас проходять лікування діти, позбавлені материнської опіки, про яких нікому подбати. Також є недоношені дітки з екстремально низькою масою тіла від 500 грамів. Виходжування таких новонароджених тривалий - два-три місяці, і все це лягає на плечі батьків, тому ця допомога буде дуже актуальна для всіх. Ми вдячні, що є такі люди, які розуміють наші проблеми і допомагають нашому центру», - зазначила Ольга Каратай.

Організацією та постачанням підгузників займається благодійний фонд «За життя». Передала памперси благодійному фонду компанія «Євро-Хоум» - перший в Україні інтернет-супермаркет підгузників. Доставку з Києва і розвезення по всіх медичних установах забезпечила харківська компанія «Омега».

Як повідомила голова правління фонду Ольга Товченко, всього для Харкова було отримано 7 тис. 88 упаковок памперсів турецького виробництва.

«Торік у Харкові за рік народилося понад 9 тис. дітей, і така кількість памперсів зможе забезпечити всі потреби новонароджених, які знаходяться в лікувальних установах Харкова. Всі підгузники мають сертифікати якості, які ми також надамо в лікарні та пологові будинки», - повідомила Ольга Товченко.

За її словами, активне сприяння в цій роботі фонду надав Департамент охорони здоров'я міськради, який допомагав розподілити допомогу між медичними установами.

«Ця допомога вагома для міста. Сьогоднішня важка економічна ситуація не всім сім'ям, в тому числі малозабезпеченим та багатодітним, дозволяє забезпечити свою дитину необхідною кількістю памперсів. Отримані підгузники будуть розподілені між п'ятьма пологовими будинками міста, перинатальним центром, а також п'ятьма відділеннями дитячих лікарень, куди надходять наші новонароджені», - підкреслила в.о. заступника директора Департаменту охорони здоров'я по материнству і дитинству Ольга Черняк.

Також сьогодні благодійний вантаж з підгузниками буде доставлений в педіатричне відділення Харківської міської клінічної багатопрофільної лікарні №17. Крім того, окремо памперси будуть роздані малозабезпеченим і багатодітним сім'ям, де є новонароджені діти. Цією роботою також займеться благодійний фонд.

comments powered by HyperComments