У Харкові відбувся пікет проти ліквідації українських культурницьких закладів

Жанна Титаренко  |  Четвер, 17 лютого 2011, 11:35
На Майдан Свободи вийшли працівники Українського Культурного Центру «Юність», вчителі та інші небайдужі до збереження культури харків'яни
У Харкові відбувся пікет проти ліквідації українських культурницьких закладів

Організатором заходу став Харківський осередок ВО «Свобода». Незважаючи на холодні погодні умови до акції протесту долучилось близько ста людей. Вони вийшли на Майдан Свободи о 9 годині ранку, аби «депутати йдучи на роботу бачили протест населення» - так пояснив один з пікетувальників.

Заступник голови Харківської обласної організації ВО «Свобода» Олександр Гава подав письмову вимогу до Харківської обласної ради про скасування попереднього рішення ради про ліквідацію українських культурницьких осередків.

Крім того, Олександр Гава зазначив, що в порівнянні з минулим роком, фінансування освіти буде зменшено на 7%. Але якщо врахувати інфляцію, то одразу стає зрозумілим, що фінансування освіти значно зменшиться.

Пікетувальники також були обурені тим, що збільшились видатки на утримання президента України.

До пікету долучились і деякі представники «Зеленого фронту». Разом зі свободівцями та іншими небайдужими мешканцями вони розгорнули різні плакати, що засвідчило велику активність учасників акції протесту та попередню підготовку до неї.

Олександр Гава також закликав вивчати українську історію і сповідувати українську національну ідею, оскільки жоден окупант не може бути корисним і дбати про людей краще за, власне, українські патріотичні сили.

«Німецький окупант забирав землю, а російський – душу, культуру, традиції і мову» - сказав Олександр Гава.

 

comments powered by HyperComments