Презентація журналу "Україна модерна" в книгарні "Є". Найновіші розвідки українських та іноземних істориків

Субота, 19 лютого 2011, 23:54
«Україна модерна» — міжнародний інтелектуальний часопис, що видається з 1996 р. Редактори - Ярослав Грицак, Андрій Портнов, Володимир Маслійчук. З 2007 р. кожне число є тематичним, що розпочинається форумом-опитуванням фахівців з даної проблематики.
Презентація журналу "Україна модерна" в книгарні "Є". Найновіші розвідки українських та іноземних істориків

22 лютого в книгарні «Є» (Харків, вул. Сумська, 3)  відбудеться  презентація нового випуску часопису «Україна модерна». Початок — о 16:00.

Нове число часопису має назву «Безмежне Село», воно присвячене проблемам аграрної культури, феномену «селянської нації» та народництва. У ньому будуть опубліковані розвідка Володимира Маслійчука про підліткову злочинність на Слобожанщині кінця XVIII століття, історіографічний нарис Андреаса Каппелера про Олександру Єфименко, стаття Гіроакі Куромії «Голодомор 1932–33 років в Україні та євразійська політика», розвідка Романа Сироти про українські сюжети інтелектуальної біографії Алана Тейлора, дискусійний текст Сергія Савченка про сучасну історіографію сектантських течій серед українського селянства ХІХ століття, есей Марека Корната «Прометеїзм – польська візія перебудови Східної Европи», дослідження про вихідців з села у великому промислвоому місті на прикладі Катеринослава Тетяни Портнової.

В презентації візьмуть участь Володимир Маслійчук, Любов Хавкіна, Олена Маленко, Ігор Михайлин, Сергій Вакуленко.

comments powered by HyperComments