У Харкові стартує всеукраїнський молодіжний проект «Україніка»

Жанна Титаренко  |  Четвер, 28 квітня 2011, 19:49
До участі в конкурсах залучаються старшокласники та студенти. Той хто знає українську мову, історію, літературу, культурницькі традиції – має можливість отримати винагороду. Переможених у конкурсі «Україніка» не буде. Невеличкі подарунки отримають всі учасники.
У Харкові стартує всеукраїнський молодіжний проект «Україніка»

Автором проекту інтелектуальної гри «Україніка» є громадська діячка вірменського походження Ніна Баласанян. Незважаючи на національне походження, вона вважає себе патріотом України, оскільки на цій землі зросли і отримали гарну освіту її діти.

«Через гру «Україніка» ми прагнемо сформувати любов до України. Без любові до своєї землі і свого народу держава не може досягти високого економічного розвитку. Без патріотизму жодна економічна модель працювати не буде», - говорить Ніна Баласанян.

До проекту гри «Україніка» долучились кращі українські філологи та літератори, а зокрема, Лариса Овсяннікова та Лариса Кохун.

Приміщення та матеріальну підтримку проекту «Україніка» надає громадське об’єднання «Поступ».

Організатори проекту наразі працюють над поширенням гри «Українака» в інших містах України та діаспорі.

«Якщо Ви не будете шукачами і дослідниками, Ви не зможете запалити вогник в серцях інших людей», - вважає  філолог Лариса Кохун.

Наразі в Харкові сформовано 4 команди, члени якої активно готуються до участі в грі «Україніка». Уже на перших етапах проекту спостерігається значне підвищення зацікавленості українським питанням, залучення до гри своїх друзів і віра у свою перемогу, та віра в існування цивілізованої європейської України.  

comments powered by HyperComments