Амбулаторію при Свято-Дмитрівському храмі Української Автокефальної Православної Церкви ліквідовано

Жанна Титаренко  |  Понеділок, 14 листопада 2011, 21:25
Фахові лікарі, які мають постійне місце роботи, у вільний час надавали допомогу хворим при Свято-Дмитрівському храмі УАПЦ. Всі консультації були безкоштовними. За час роботи церковної амбулаторії лікарську допомогу отримало понад 3 тисячі хворих.
Амбулаторію при Свято-Дмитрівському храмі Української Автокефальної Православної Церкви ліквідовано

 

Про це та інше під час Суспільних Днів Української Греко-Католицької Церкви повідомив Архиєпископ Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ Ігор Ісіченко.

За словами владики, церковна амбулаторія мала подавати щомісячні звіти в податкову та органи статистики. Незважаючи на те, що лікарі надавали допомогу хворим безкоштовно, податкова дуже часто мала якісь претензії і накладала штрафи.

Ігор Ісіченко наголосив на тому, що форми звітів часто змінювались і лікарів про це ніхто не попереджав, а потім, за те що нульовий звіт складено за старим зразком накладали штрафи.

Врешті решт, лікарі вирішили ліквідувати юридичне оформлення парафіяльної амбулаторії. Ліквідація юридичної документації тривала близько року. Тепер лікарі не думатимуть про звіти і не платитимуть штрафи з власної кишені, а спокійно прийматимуть потребуючих, у тому ж режимі, що був установлений раніше.

comments powered by HyperComments