«Геліос» закінчує осінню частину чемпіонату на мінорній ноті

Сергій Петров  |  Середа, 16 листопада 2011, 22:12
Представник Харкова у Першій лізі Чемпіонату України з футболу в останній грі в цьому році поступився лідеру ліги – «Говерлі-Закарпаття» з Ужгорода.
«Геліос»  закінчує осінню частину чемпіонату на мінорній ноті

Кінець цього року для «соняшних» видався не дуже вдалим: з 5-ти останніх матчів перемогу вони святкували лише у минулому матчі з Севастополем, а інші – програли.

Вже у дебюті гри гості двічі відзначились у воротах «Геліоса»: Свиридов зі штрафного обвів стінку та переграв Сидоренка, який зіграв в цьому моменті не найкращим чином. А вже за кілька хвилин після прострілу Трухіна Муховиков пробив по центру воріт. 0:2 вже на 12-й хвилині матчу. Забезпечивши комфортний для себе рахунок, гості віддали ініціативу господарям, і діяли на контратаках. Кілька моментів футболісти «Геліоса» створили ще у першому таймі, але підвела реалізація.

А на початку другого тайму «Говерла-Закарпаття» забила втретє: Ситник, зігравши в «стіночку» з Муховиковим, пробив у дальній кут воріт Сидоренка. «Соняшні», володіючи ігровою ініціативою змогли відквитати один м’яч – Расков відправив м’яч під поперечину після подачі Кандаурова, який помітно активізував гру після виходу на заміну замість Корольчука. «Геліос» побіг відігруватись, і гості мали кілька моментів, аби забити ще. А під самісінький кінець матчу «Геліос» все ж домігся результату: Борзенко з подачі Хромих пробив головою повз кіпера гостей. А на 90-й хвилині стався доволі суперечливий момент у штрафному майданчику ужгородського клубу: після удару Протасевича один з футболістів гостей постелився під м’яч, зігравши піднятою догори рукою, але іншої думки був Олександр Білокур, який не призначив пенальті. Фінального штурму у «Геліоса» не вийшло, і «Говерла-Закарпаття» здобула три очки у Харкові.

Перша ліга. 21-й тур.

«Гелиос» (Харків) — «Говерла-Закарпаття» (Ужгород) — 2:3

16 листопада 2011 року.

Стадіон: «Геліос-Арена», Харків 500 глядачів. +1 градус.

«Геліос»: Сидоренко, Лобойко, Кривошеєв(Даудов, 64), Корольчук (Кандауров, 46), Хромих, Задоя, Салатін (Гальчук, 65), Лозовий, Борзенко, Протасевич, Расков.

На заміні:  Зарубін, Пліев, Буличов, Деркач.

Головний тренер — Володимир Шеховцов.

«Говерла-Закарпаття»: Надь, Щедраков, Муховиков, Печенкін (Кучеренко, 85), Єлісєєв, Джакобія (Міщенко,46), Трухін, Свиридов, Ситник (Малін 90+4), Мелікян, 28. Гібалюк.

На заміні: Бабенко, Невуче, Бідний, Вайда.

Головний тренер — Олександр Сєвідов.

Голи: Расков, 69; Борзенко, 88 – Свиридов, 7; Муховиков, 12; Ситник, 54.

Попередження: Кривошеєв, 33;  Лозовий, 73 – Щедраков, 13; Мелікян, 73.

Арбітр: Олександр Білокур (Донецьк).

Інші матчі туру відбудуться пізніше. Тоді й дізнаємось турнірну таблицю, з якою клуби підуть на зимову перерву до 24 березня наступного року.