Молитва Дажбогу, Ісусу Христу й низький уклін Тарасу Шевченку

Жанна Титаренко  |  П'ятниця, 9 березня 2012, 23:27
До 198 річниці з Дня народження Великого Кобзаря у Саду Шевченка зібралися представники майже всіх українських громадських організацій та політичних партій. За світле майбутнє України молилися Дажбогу й Ісусу Христу.
Молитва Дажбогу, Ісусу Христу й низький уклін Тарасу Шевченку

Першою була молитва рунвірівців. Піднявши руки до сонця члени цієї релігійної громади прохали Дажбога допомогти українцям згуртуватися задля розбудови України і її світлого майбутнього. Правила славлення Валентина Овод.

Захід продовжився читанням віршів Тараса Шевченка. А деякі твори Великого Кобзаря співали (серед них – «Думи мої, думи…»)

Найбільше запам’ятався сольний виступ творчого колективу під керівництвом Івана Зозулі.

Християнську проповідь мав архієпископ Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви Ігор (Ісіченко). «Отче наш», «Боже, Великий, Єдиний, нам Україну храни…» - найбільше люди просили Божої милості не особисто для себе, а для України і її майбутнього.

«Молода Просвіта» за підтримки ГІ «Оновлення країни» цього дня прийшли до пам’ятника Великому Кобзарю з великою мапою України, на зворотному боці якої був намальований портрет Тараса Шевченка і напис: «Обніміться ж, брати мої, молю Вас, благаю» (та ще декілька цитат). Не оминули й віршів Тараса Шевченка. До цієї частини заходу також приєдналися представники козацької громадської організації «Наша Воля».

Представники різних українських громадських організацій та політичних партій мали коротенькі промови, в яких закликали всіх мешканців Харкова й України не соромитися власної мови, культури, звичаїв та не стояти осторонь політичної діяльності й участі у виборах.

comments powered by HyperComments