Харківська міліція таки намагається «клеїти» молодь

Світлана Шкурай  |  Четвер, 29 березня 2012, 12:20
27 березня харківські молодіжні громадські організації влаштували акцію «Міліція – досить клеїти молодь» на підтримку херсонських студентів, яких затримали за розповсюдження листівок з нашим улюбленим президентом та поетичним підписом «Широка страна моя родная, много в ней лесов, полей и рек! Я другой такой страны не знаю, Президент которой – бывший зек».
Харківська міліція таки намагається «клеїти» молодь

О 15 годині молодь вийшла на майдан Свободи та почала роздавати аналогічні листівки, але з роз’ясненням на звороті деталей випадку в Херсоні.  З цим активісти впорались доволі швидко і без жодних проблем.

Але без екстриму не обійшлось! Перед  театралізованим дійством, що його планували організатори, до них підійшла «людина у погонах» і повідомила про заборону проведення акції. За ідеєю (ба, навіть за Конституцією!) , громадяни України МАЮТЬ ПРАВО на мирні зібрання,а заборонити їх може тільки постанова суду. Але харківське правосуддя в особі цього міліціонера визнало акцію незаконною, бо завчасно не було повідомлено міськраду. Так чи інакше, заплановане дійство відбулося. Учасники зображали студентів та міліцію, яка затримує їх. Декілька листівок було прикріплено на дошку оголошень. Їх все ж таки довелося зняти.


comments powered by HyperComments