Неподалік станції метро «Площа Повстання» зрізали крони цілої алеї дерев
Жанна Титаренко | Четвер, 19 квітня 2012, 22:20
По обидва боки алеї тепер стоять самі стовбури, які вже не дадуть затінку і належної їм частини кисню. Повне зрізання крони дерев часто пояснюють загрозою падіння товстих гілок на дроти електропередач. Але в даному випадку поряд з покаліченими деревами стоять лише ліхтарі.
Факт того, що абсолютно всі дерева цієї алеї були аварійними, й загрожували безпеці перехожих є малоймовірним.

Верхівки дерев разом з основною частиною крони випилюють і в інших частинах цього маленького скверику.

Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments