Знаного харківського кобзаря Олексія Грущенка відпустили на волю
Жанна Титаренко | П'ятниця, 27 квітня 2012, 14:24
Медична комісія Харківської обласної психіатричної лікарні № 3, куди силоміць було запроторено Олексія Грущенка, визнала кобзаря здоровим і вже сьогодні його відпустили додому.
Олексій Грущенко щиро вдячний тим людям, що долучилися до його захисту, а зокрема, учасникам пікету біля адміністративного корпусу Харківської обласної психіатричної лікарні № 3, що відбувся 24 квітня.
Вже завтра Олексій Грущенко має зібрати своїх шанувальників у Харківському будинку офіцерів і завдячити їх святковим концертом, який має розпочатись о 14 годині.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments