Харків'ян запрошують до Саржиного яру: прибирати сміття та саджати дерева
Субота, 28 квітня 2012, 00:39
29 квітня харків'яни будуть впорядковувати свій улюблений Саржин яр. Всіх добровольців запрошують до старої алеї, занедбаної з початком будівництва станції метро - вона тягнулась від перехрестя проспекту Леніна та вулиці Отакара Яроша вниз, до джерела.
Планується прибрати в цьому місці сміття та посадити дубову алею.
Бажано мати з собою мішки для сміття, саджанці, лопати та інші інструменти.
Зустріч добровольців - 29 квітня об 11.00 у містка через штучний ставок внизу яра.

Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments