Краса для добра: Благодійний бал у «Kharkiv Palace»

Ірма Еккель  |  Неділя, 20 травня 2012, 22:22
У новенькому п'ятизірковому готелі «Kharkiv Palace» 19 травня відбувся міжнародний благодійний бал «Коли здійснюються мрії» для допомоги знедоленим дітям.
Краса для добра: Благодійний бал у «Kharkiv Palace»

Бал був організований з ініціативи Харківського обласного благодійного фонду  «Соціальна служба допомоги» за сприяння Американського єврейського розподільчого комітету «Джойнт», за підтримки Посольств Австрії та Німеччини в Україні, а також Харківського клубу толерантності при Конгресі національних громад України та Німецько-українського культурно-освітнього центру «Будинок Нюрнберга».

Метою балу, такого ще незвичного для Харкова заходу, було бажання об'єднати представників різних народів і культур навколо шляхетної ідеї допомоги дітям-сиротам, відродження культури доброчинності в Україні, відновлення історичної традиції балів, сприяння формуванню молодих людей як всебічно розвинених, гармонійних і толерантних особистостей, відкритих світовій культурі, здатних до міжкультурного діалогу.

Потанцювати на балу мали можливість усі охочі. Треба було лише внести благодійний внесок 100 грн. Для охочих навчитися танцювати заздалегідь були організовані уроки танців. Бал відкрили 52 пари юних дебютантів. Всі дівчата були в білих бальних сукнях, а хлопці у костюмах з «метеликами» або у парадній військовій формі. Також гостям балу була представлена концертна програма.

У перерві між танцями гості мали можливість оглянути виставки «We-Peace» про права та історію біженців в Україні та «Разом», підготовленої Конгресом національних громад України за підтримки «Будинку Анни Франк». А також взяти участь у доброчинній лотереї та ярмарку дитячих виробів і сувенірів. Усі кошти, виручені від проведення балу, організатори обіцяють спрямувати на виконання мрій дітей-сиріт.

Як відомо, у 19 сторіччі губернський Харків славився своїми балами, і чудово, що традиція доброчинних балів відновлюється у наш час.

comments powered by HyperComments