За свободу мирних зібрань: 19 березня в Харкові відбудеться круглий стіл та семінар

Неділя, 17 березня 2013, 13:30
19 березня 2013 року об 11:00 в культурному центрі «INDIE» (Харків, вул. Чернишевська, 4/6) розпочнеться круглий стіл «Свобода мирних зібрань: європейські принципи та українські реалії». Захід організовано в рамках діяльності Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест!» за підтримки Національного фонду підтримки демократії та Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив.
За свободу мирних зібрань: 19 березня в Харкові відбудеться круглий стіл та семінар

Того ж дня, о 14:00, експерти Ініціативи розпочнуть семінар для громадських активістів та журналістів на тему: «Теорія та практика застосування права на свободу мирних зібрань в Україні». Докладніше про семінар можна прочитати тут.

Під час круглого столу відбудеться обговорення механізму громадського моніторингу дотримання свободи мирних зібрань та шляхів залучення громадськості до цього моніторингу. Окрім цього, буде розглянуто факти судових заборон мирних зібрань під час виборчого процесу 2012 року, а також антиконстуційні нормативно-правові акти місцевого рівня, що діють в Харківській області, та успішні практики оскарження аналогічних рішень місцевих органів влади.

До участі у заході запрошені представники правоохоронних органів та місцевої влади Харкова, судді адміністративного суду, правозахисники, представники ЗМІ, громадські активісти, представники громадських організацій, профспілок та рухів, інші зацікавлені особи.

Серед гостей круглого столу будуть присутні експерти Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест!» – голова ВГО «Інститут Республіка» Володимир Чемерис; член Консультативної ради при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Михайло Каменєв; член громадської ради при ГУ МВС в Харківській області, експерт Молодіжної правозахисної групи-Харків Юрій Сулима; громадський лобіст Михайло Лебедь.

Контакти для додаткової інформації:
Юрій Сулима, координатор Ініціативи «За мирний протест!» в Харківській обл., (063) 4753561

comments powered by HyperComments