На Харківщині, як виявила обласна прокуратура, без керівного догляду залишились 7 природних парків

Середа, 10 квітня 2013, 15:49
Прокуратура Харківської області встановила, що Державне управління охорони навколишнього природного середовища не створило адміністрації для управління регіональними ландшафтними парками, зокрема такими як «Печенізьке поле», «Великобурлуцький степ», «Ізюмська лука», «Парк дикої природи «Ольхова балка», «Червонооскільський» та «Сокольники-Помірки».
На Харківщині, як виявила обласна прокуратура, без керівного догляду залишились 7 природних парків

Крім того, набули масового характеру випадки незаконного будівництва на заповідних лісових ділянках, наданих у довгострокове користування. Також, як виявила прокуратура, є випадки самовільного зайняття таких земель та незаконної передачі їх у власність у Борівському, Вовчанському, Дергачівському, Зміївському, Ізюмському, Красноградському та деяких інших районах області.

Загалом у 2013 році за результатами проведених перевірок органами прокуратури області розпочато 2 кримінальні провадження, внесено 44 подання, за якими відповідальності притягнуто 28 посадовців органів державного контролю.

Як повідомив заступник прокурора області Леонід Лахтюк, перевірялась діяльність органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та держконтролю щодо виконання ними вимог законодавства про раціональне використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду й лісових ресурсів.

Також заявлено 3 позови про відшкодування 1,7 млн. грн. збитків, заподіяних державі. Судами уже задоволено 2 з них на суму 901 тис. грн.

comments powered by HyperComments