Харків вшанував пам’ять Георгія Гонгадзе (Фото)
Ніна Жаровська | Вівторок, 17 вересня 2013, 19:54
Тринадцять років тому незалежного українського журналіста Георгія Гонгадзе вбили. На спомин Гонгадзе та загиблих журналістів вчора в Харкові запалили свічки.
Вечір, 16 вересня. На площі Свободи темно. І раніше за ліхтарі на площі запалали свічки. І спалахи від фотокамер. Півсотні людей прийшли вшанувати пам’ять загиблих журналістів. Без плакатів із яскравими гаслами. Без політичної символіки. Під аудіозаписи зі справи Гонгадзе харків’яни виклали «вогниками» ім’я журналіста - «Гія».







Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments