Карантин: на Харківщині закривають школи через люті морози
Сашко Костакуртенко | Середа, 29 січня 2014, 21:25
На Харківщині вже почали закривати школи через сильні морози.
Зокрема, у 8 районах області (Близнюківському, Валківському, Зачепилівському, Ізюмському, Куп’янському, Сахновщинському, Чугуївському, Шевченківському) розпорядженнями місцевих органів виконавчої влади тимчасово припинено навчально-виховний процес.
Також з 30 січня 2014 року навчальні заняття планується призупинити в загальноосвітніх закладах 6 районів (Богодухівському, Дворічанському, Зміївському, Кегичівському, Коломацькому, Краснокутському).
Відновити навчання в усіх районах планується 03.02.2014 року.
В школах обласного центру припиняти заняття не планують.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments