Сім див Харкова прикрасять площу Архітекторів до кінця року

Ніна Новікова  |  Понеділок, 28 вересня 2009, 16:39
Мармурові копії семи найвідоміших харківських будівель і споруд будуть встановлені на площі Архітекторів в заявлені терміни.
Головні символи міста пропишуться біля Бекетова.

Про це сьогодні в ході візиту до майстерні скульптора Сейфаддіна Гурбанова заявив Харківський міський голова Михайло Добкін.

«Головні символи міста Харкова набувають того вигляду, до якого звикли харків'яни, коли дивляться на оригінали. Думаю, що ті терміни, які ми визначили, – до кінця року – будуть дотримані», – сказав Михайло Добкін.

Нагадаємо, на Площі Архітекторів будуть установлені макети видатних архітектурних будов Харкова. За підсумками голосування Дивами Харкова назвали: Держпром, комплекс Успенського собору, пам'ятник Шевченку, Благовіщенський кафедральний собор, Дзеркальний струмінь, житловий будинок по пл. Конституції, 2 і Покровський собор. Нагадаємо також, що скульптури кращих за версією харків'ян будівель міста на Площі Архітекторів на ст.м. Бекетова в Харкові будуть виточені з білого мармуру.

Нагадаємо також, що 19 серпня Михайло Добкін прийняв рішення не установлювати вироби китайських робочих – копії знакових об'єктів міста – на Площі Архітекторів, оскільки вони не відповідають встановленому рівню. Площа Архітекторів була відкрита 23 серпня о 17:00 – поки що тільки з одним експонатом.
 

comments powered by HyperComments