Де сьогодні випити пива під Металіст. Ціни та адреси пабів

Ганна Глєбова  |  Середа, 18 лютого 2009, 16:47
Раніше, щоб подивитися трансляцію футбольного матчу столик в пабі або спортивному барі вболівальникам доводилося замовляти за пару днів, а то і за тиждень до матчу. Сьогодні, як розповіли кореспонденту «Міської Варти» в харківських пабах, вболівальники вважають за краще дивитися матчі вдома. Так дешевше.
Де сьогодні випити пива під Металіст. Ціни та адреси пабів

Крім того, як вдалося з'ясувати «Міській Варті», більшість пабів і кафе, в яких раніше можна було подивитися матчі і попити пиво, виявилися закритими. Як пояснили господарі цих закладів, закритися їм довелося через кількість відвідувачів, що різко зменшилася. Як правило, це паби і пивні в спальних районах міста.

Але все ж таки, в Харкові ще залишилися місця, де і матч можна подивитися, і пива напитися.

П'ятнадцять гривень за келих пива і півтори години задоволення – саме за таку ціну можна подивитися трансляцію матча «Динамо»–«Валенсія» о 18-50 в розважальному центрі «Компас» на Академіка Павлова. Як повідомив адміністратор спортивного бару, за станом на 16 годину в розважальному центрі є ще близько половини вільних місць.

А ось в «Занзибарі», що на Сумській, транслювати футбольні матчі сьогодні не мають наміру. Вважають, що не окупитися.

«Рахунок за електроенергію буде більший, ніж виручка», – вважає адміністратор закладу.

У «Кафе де Мар», яке знаходиться біля Сумського ринку, кореспонденту «Міської Варти» розповіли, що на 16 годину 18 лютого замовлено було лише декілька столиків. Вільних місць повно – як в залі для тих, що курять, так і у верхній «бездимній» залі.

Подивитися матч в цьому закладі обійдеться як мінімум в п'ятдесят гривень на двох. Саме стільки коштує два келихи пива і порція фісташок.

Як підтвердили адміністратори кафе і точок «фаст-фуду», розташованих на Сумській, Петровського, Римарській та Пушкінській – обидва футбольні матчі вони мають намір транслювати. Спеціально для цього час роботи закладів буде продовжено.

comments powered by HyperComments