ПР запропонувала прирівняти зростання долара до землетрусу або повені

Микола Кузнецов  |  П'ятниця, 6 березня 2009, 08:25
На пленарному засіданні позачергової 39-ої сесії Харківської облради була озвучена ініціатива зібрати круглий стіл з питань кредитної кризи і, можливо, провести парламентські слухання.
ПР запропонувала прирівняти зростання долара до землетрусу або повені

Так, депутат облради Дмитро Бондаренко озвучив звернення до президента, прем'єр-міністра і Верховної Ради з низкою вимог – відновити кредитування малого і середнього бізнесу, розробити єдиний для всіх комерційних банків механізм плати відсотків по платежах, дозволити позичальникам погашати ту частину боргу, яку реальну можна заплатити, не допускати випадків стягнення іншого майна в рахунок боргу.

При цьому АМКУ повинен заборонити банкам акредитувати нотаріусів, третейські суди і так далі, що приводить до збільшення витрат позичальників. Також в зверненні пропонується перевести валютні кредити в гривню по курсу НБУ на момент укладення договору, а зростання курсу валюти прирівняти до форс-мажорних обставин.

Представник протестуючих під стінами облради, де проходить пікет Партії регіонів, Олег Дмітрієв від імені постраждалих позичальників подякував за ініціативу облраді і відзначив, що пікетникам «втішно», що в умовах політичного і економічного хаосу є політична сила, яка спокійно і послідовно відстоює права громадян.

Народний депутат Дмитро Шенцев підкреслив, що дана ініціатива – спроба не знайти винуватого, а реально вирішити проблеми позичальників.

«Винуваті і так давно знайдені – це уряд і прем'єр-міністр», – заявив він.

Звернення планується прийняти після низки допрацювань.

Нагадаємо, під стінами облради пройшов пікет, організований Партією регіонів на користь позичальників комерційних банків.
 

comments powered by HyperComments