Добкин розповів про конкуренцію серед жінок

Анастасія Маніна  |  П'ятниця, 6 березня 2009, 16:39
Сьогодні, 6 березня, в малому залі харківського міськвиконкому відбувся урочистий прийом на честь Міжнародного жіночого дня. Харків'янок вітав мер Харкова.
Добкин розповів про конкуренцію серед жінок

Михайло Добкін від щирого серця побажав їм любові, миру, благополуччя, тепла і затишку в сім'ях, кар'єрного зростання і професійної реалізації.

Міський голова також виразив надію на те, що в наше життя знов повернуться дійсні сімейні цінності, такі як вірність, відданість, доброта, чесність і порядність.

Представницям прекрасної статі, що відмітилися в роботі, М. Добкин вручив дипломи і виразив подяку за працю.

Грамоти були вручені представницям різних професій в області культури, освіти, бізнесу. Також дипломи отримали співробітниці МВС і СБУ.

А потім представниці прекрасної статі привітала чоловіча вокальна група «Саквояж», виконавши пісню а-капелла.

За словами М. Добкина, зазвичай в день свята, 8 березня, йде дощ, але «це трапляється лише тому, щоб краса харківських жінок могла контрастувати з сірістю погоди».

«Ще в часи СРСР харків'янки вважалися найкрасивішими жінками Союзу, це притому, що територія країни була значно більше, ніж територія нинішньої України. Тепер же конкурувати їм просто нема з ким», – сказав мер.

Крім того, він повідомив, що якби рік тому будівлю міськради штурмували не «страшні мужики в масках», а прекрасні пані, то «ми не чинили б опору і самі віддали все, що було треба».
 

comments powered by HyperComments