Україну довго топтали солдати – пора припинити бути полігоном для євровоєн

Микола Кузнецов  |  П'ятниця, 9 жовтня 2009, 12:53
Мені дуже приємно, що вже через 4 місяці після ухвалення Харкова в асоціацію Євросітіз в місті проводиться засідання її робочої групи, заявив Харківський міський голова Михайло Добкін, відкриваючи цю нараду.
евросітіз, солідарність

«Для нас питання європейської солідарності — не абстрактне поняття. Впродовж всієї своєї історії Європа бачила незліченні конфлікти, зіткнення народів і держав, на шляху яких часто виявлялися українські землі», — розповів мер.

«Тому курс нашої держави на євроінтеграцію є прямим наслідком отримання Україною Незалежності», — додав він.

М. Добкін від імені керівництва міста виразив упевненість, що головну роль в процесах інтеграції гратимуть міста, значення яких в сучасному світі все збільшується.

«Мені дуже приємно бачити в цьому залі наших добрих друзів з міст-побратимів – Нюрнберга, Брно, Львова, Варшави і Тбілісі. І я упевнений, що така ж міцна дружба у нас виникне з містами Віднем, Гаагою, Мюнхеном і всіма, хто хоч раз приїжджав до нас в місто», — сказав мер.

Він нагадав, що Харків поки є єдиним містом, яке отримало три нагороди Європи.

М. Добкін упевнений: вступ в Євросітіз — шлях до високих стандартів управління містом.

Міській голова побажав учасникам засідання успішної і плідної роботи.

«Упевнений, що це перше, але не останнє засідання робочої групи з питань європейської співпраці і розширення, яке проходить в місті Харкові. Ми завжди раді прийняти вас і, як всім дорогим гостям міста, говоримо: Ласкаво просимо!», — підсумував М. Добкін.

Представник Єврокомісії в Україні пан Тейшейра відзначив, що Харків розвивається відповідно до розвитку всієї Європи.
 

comments powered by HyperComments