Відкриття «Металіста»: Хто? Де? Коли? (Програма дня)

Маріанна Парфенова  |  П'ятниця, 4 грудня 2009, 16:24
5 грудня на відкриття реконструйованого СК «Металіст» планується приїзд до Харкова відразу чотирьох кандидатів в Президенти України.
стадіон металіст

Основні заходи пройдуть на стадіоні «Металіст».

Об 11.00 там почнеться прес-конференція харківського міського голови Михайла Добкина, президента ФК «Металіст» і генерального інвестора реконструкції ОСЬК «Металіст» Олександра Ярославського, а також представників будівельних компаній, що брали участь в реконструкції стадіону.

Після закінчення прес-конференції (приблизно о 13.00) для всіх присутніх запланована розважальна програма.

О 16.00 почнеться церемонія урочистого відкриття стадіону після реконструкції. У ній візьмуть участь президент України Віктор Ющенко, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко і лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

Як заявив раніше замгубернатора Сергій Стороженко, пишною шоу-програми на відкритті стадіону «Металіст» не буде. Головним дійством вечора стане матч між командами «Металіст» (Харків) — «Оболонь» (Київ) (о 16.30). Пряма трансляція відкриття стадіону і футбольного матчу пройдуть на загальноукраїнському телеканалі ТЕТ.

Після закінчення матчу (о 19.00) відбудуться прес-конференція головних тренерів команд, яка пройде в будівлі Дитячої Академії ФК «Металіст», на другому поверсі (за Північною трибуною) і розважальна програма.

Крім того, до програми візиту високопоставлених персон увійдуть наступні заходи.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович почне свій візит в Харківську область з відвідин міста Чугуєва. Кандидат на пост президента України покладе квіти до Меморіалу Слави, пам'ятників загиблих афганців і чорнобильців, проведе мітинг на центральній площі міста (початок о 12.00) і зустрінеться з представниками ЗМІ (12.20-12.35).

У те ж день в Харкові Віктор Янукович візьме участь в прямому ефірі на телеканалі ОТБ (14.45-15.30).

Президент України Віктор Ющенко о 12.30 візьме участь у Всеукраїнських муніципальних слуханнях «Конституційні основи організації місцевої влади», які відбудуться в Палаці студентів Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого.

Програма візиту прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко почнеться о 12.00. У неї увійдуть відвідини ОАО «Турбоатом» і КБ ім. Морозова.

За власною інформацією «Міського Дозору», можливий і приїзд голови Верховної Ради Володимира Литвина.

Нагадаємо, 5 грудня у зв'язку з урочистим відкриттям після реконструкції стадіону «Металіст» рух по деяких вулицях Харкова буде перекритий.

comments powered by HyperComments