Деякі вчителі ВНЗ щиро радіють від того, що тепер їм дозволено виховувати студентів

Жанна Титаренко  |  Четвер, 16 вересня 2010, 23:52
Тепер, під час лекцій історії, в рамках навчальної програми можна буде виховувати патріотизм до Совєтського Союзу. Допоміжним проектом у цій справі запропоновано продовжити повернення школам імен героїв Совєтського Союзу.
Деякі вчителі ВНЗ щиро радіють від того, що тепер їм дозволено виховувати студентів

Саме про це, сьогодні йшла мова під час круглого столу в приміщенні ХНУ ім. Каразіна.

Ректор Харківського Національного Університету «Народна Українська Академія» Валентина Астахова чомусь російською мовою заявила, що з радістю займеться вихованням патріотизму у студентів. 

Пані Валентина дуже обурена тим, що зараз багатьом молодим людям взагалі байдуже де жити, де  працювати і з ким жити.

На перший погляд, пані Астахова розмірковувала в здоровому напрямі, пропонувала відновити шкільну самодіяльність, конкурси з історії тощо. А от наприкінці виступу наголосила на тому, що треба якомога більше разів робити зустрічі з блокадниками Лєнінграду, совєтськими ветеранами і формувати в молоді позитивне бачення совєтського режиму в цілому.

Продовжила і підтримала розмову в тому ж напрямі ректор Харківського обласного науково-методичного інституту безперервного навчання Любов Покроєва. На думку пані Любові, вчителям з історії Слобожанщини та й не лише, необхідно допомогти з матеріалами, аби вони могли професійно зацікавити вивченням цього предмету.

Крім того, пані Любов Покроєва заявила, що вже 23 школам Харківщини повернуті імена героїв Совєтського Союзу.  Пані Покроєва вважає, що перейменування навчальних закладів треба продовжити.

Декан історичного факультету Бєлгородського державного університету Іван Шатохін почав свою промову з того, що круглий стіл завдяки його присутності має статус міжнародного. Він запропонував різні історичні конкурси та вікторини. За словами пана Івана, в такий спосіб діти краще засвоюють навчальний матеріал.

Також Іван Шатохін пропонує створити історичний календар Слобожанщини та спеціальні короткі рекламні ролики присвячені визначним датам. Пан Іван вважає, що такими матеріалами для телебачення можна обмінюватися з Бєлгородом.

Представником міської влади Дмитром Бондаренком така ідея була підтримана.   

За словами пана Бондаренка, в рамках області уже укладено договір в інформаційному обміні. Дмитро Бондаренко також заявив, що буде всіляко задіювати наявні ресурси і підтримувати співпрацю.

 

comments powered by HyperComments