Мешканці Харкова вийшли на майдан і вимагають перерахунку голосів або повторних виборів

Жанна Титаренко  |  Вівторок, 9 листопада 2010, 22:00
Більше двох тисяч людей вийшло на Майдан Свободи. Вони впевнені в тому, що мером Харкова було обрано Арсена Авакова і вимагають перерахунку голосів та покарання тих осіб, які порушували закон під час підрахунку бюлетенів та прийому протоколів із мокрими печатками.
Мешканці Харкова вийшли на майдан і вимагають перерахунку голосів або повторних виборів

В пікетуванні облдержадміністрації взяло участь близько 50 громадських організацій і партій, а також не байдужі до свого міста люди.
Мешканці Харкова принесли на майдан багато плакатів із сатиричним зображенням Геннадія Кернеса та його перемоги на виборах.
Особливу увагу також привертав покладений на землю портрет Геннадія Кернеса на який було кинуто три наперстки. 
 

Значна частина мешканців Харкова впевнена в тому, що результати виборів сфальсифіковані і вимагають перерахунку голосів або проведення повторних виборів.

До президента України вже підготовлено спеціальне звернення, під яким поставили свої підписи більше 1000 людей, які вимагають чесних виборів.

Акція протесту проти фальсифікацій оголошена безстроковою і сьогодні вже встановлено перші намети і у яких цілодобово будуть чергувати люди.

Перед кілька тисячним натовпом виступив Арсен Аваков і наголосив на тому, що боротьба зараз іде не просто за його посаду, а за право людей на свій голос, і за право людей мати справедливі суди. А крім того, Харків є інтелектуальним містом і його мешканці не мають права здатися і допустити, щоб численні порушення законодавства залишалися безкарними.

Харківський історик та громадський діяч Ігор Рассоха закликав людей не боятися Геннадія Кернеса та його соратників і розповів про низький кадровий рівень його команди.

За словами Ігоря Рассохи, Геннадій Кернес так і не зумів належним чином оформити документи на вкрадений шмат землі у Парку Горького. А куплені ним суди зачитують рішення з такою швидкістю, щоб жодна людина не встигла розчути на який закон вони послалися.

На майдані також виступили члени дільничних виборчих комісій, зі слів яких усі почули, що не всім дільницям були роздані спеціальні видовженої форми печаточки з написом вибув, і люди були змушені всі бюлетені у яких містилася кандидатура Олександра Денисенка та Партії Реформи і Порядок відписувати вручну. Потім територіальна виборча комісія визнала такі бюлетені не дійсними, а такі ж самі бюлетені в яких проголосовано за Геннадія Кернеса, одразу були зараховані на його користь.

Люди не згодні з такими правилами підрахунку голосів і зроблять усе можливе для того, щоб домогтися перерахунку голосів або перевиборів.

Мешканці Харкова прийшли на майдан також і для того, щоб самим перед собою не було соромно за своє місто і за такого мера як Геннадій Кернес.
 

comments powered by HyperComments