У Харкові сепаратисти увірвались у будівлю АТН та ОТБ
Сашко Костакуртенко | Вівторок, 8 квітня 2014, 00:35
У Харкові декілька десятків проросійські налаштованих сепаратистів увірвалися до будівлі телекомпанії АТН та розтрощили її.
Сепаратисти заявляють, що хочуть навчити журналістів телекомпанії подавати новини. Для цього в приміщенні залишаться декілька активістів, які контролюватимуть в якому ключі журналісти подають новини.
Працівники АТН не постраждали, тому що робочий день вже було закінчено.
Через деякий час росiйськi активісти розбили всі вітрини, а також апаратну. Міліціонери піднялися в приміщення, але не заважали ламати апаратуру.
Згодом сепаратисти пiшли в примiщення обласного телебачення (ОТБ) i теж захопили його.

Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments