Стан двох бійців, які потрапили в аварію недалеко від Артемівська, стабільно важкий
П'ятниця, 9 січня 2015, 13:06
Ще два солдати теж дуже в складному стані.
Усі солдати, доставлені з дорожнього нещастя під Артемівськом, зараз знаходяться під наглядом в харківських медустановах. У обласній лікарні - два бійці, іу військовому госпіталі - 19 солдатів.
Як почувають себе солдати, лікарі доки відмовляються говорити. За свідченням добровольців, які допомагають бійцям, впродовж цих днів нікому не стало гірше. Два з чотирьох важко поранених вже вишли із стану медикаментозного сну. Ще два солдати продовжують досі знаходитися в дуже важкому стані. Інших бійців хірурги оперують за планом. Ліків на усіх вистачає.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments