У Харківській області звільнили близько півтисячі міліціонерів
П'ятниця, 9 січня 2015, 18:41
Їх звільнили через те, що вони відмовилися їхати в зону АТО. Про це повідав Ігор Балута, губернатор області, розповідаючи про настрої силовиків у момент Євромайдану і на початку операції АТО.
Відмовився представник міліції їхати в зону АТО – написав заяву. І ось, таким чином було відсіяно близько півтисячі осіб на Харківщині, розповів глава регіону.
Також губернатор додав, що додаткові оборонні споруди в північній частині міста збираються встановлювати на початку цього року.
На даний момент навколо міста діє 6 блокпостів. Нещодавно з'явився сьомий блокпост в Циркунах (Харківський район). Губернатор сказав, що потрібний ще один блокпост на північ від міста.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments