Чим закінчився пікет у міськради (фото)
Середа, 21 січня 2015, 14:39
Група активістів закінчила пікет під Харківською міськрадою біля пам'ятника на площі Конституції 21 січня близько чотирнадцятої години дня.
Декілька десятків активістів організовано пройшли від будівлі міськради до площі, де, вишикувавшись в декілька рядів перед пам'ятником, прокричали відомі речівки, після чого розійшлися.
Очевидно, анонсована раніше "люстрація" депутата міськради Андрія Лесика, скасована або перенесена.



Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments