Друга поспіль диверсія на Основі: з рейок зійшли два вагони
Вівторок, 31 березня 2015, 10:08
Вибух, що прогримів на Основі о третій годині ночі 31 березня, зруйнував п'ять метрів залізничних шляхів, внаслідок чого з рейок зійшли два порожні вагони потягу.
На щастя, обійшлося без жертв, пише «Дозор» з посиланням на прес-службу облпрокуратури.
Вибуховий пристрій спрацював під час руху потягу.
Прокуратура кваліфікувала факт вибуху як диверсію.
Нагадаємо, 30 березня на Основі вибухом була пошкоджена залізнична цистерна з дизельним паливом.
Нагадаємо також, що 10 березня диверсанти підірвали залізничне полотно під вагоном потягу Лисичанськ-Харків.
15 лютого під Чугуєвом диверсанти пошкодили трансформатор, який обслуговує залізницю. Відповідальність узяли на себе «харківські партизани».
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments