Міський голова Люботина не прийшов до Апеляційного суду
Четвер, 16 квітня 2015, 18:35
Суд не розглянув сьогодні оскарження від представників прокуратури регіону, тому що люботинський мер Теличко Володимир не відвідав засідання. Про це повідомляє "Городской дозор".
Справу мера Теличко суд не розглядав унаслідок відсутності підозрюваного. Останній на даний момент лікується в медустанові. Про це повідомив його адвокат, надавши відповідний документ.
Розгляд справи перенесли на двадцять третє квітня.
Нагадаємо, що третього квітня суд Червонозаводського району обрав для люботинського міського голови запобіжний захід у вигляді утримання під вартою із запорукою в 73 тис. гривень.
Представники прокуратури області наполягали на запоруці в 1 мільйон гривень.
Після того, як суд виніс ухвалу, Теличко заплатив суму запоруки, і його опустили з СІЗО.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments