І хліба окраєць - і той навпіл! Писаренко та Добкін не залишають Кернеса ні на мить
Вівторок, 28 липня 2015, 11:28
До залу засідань суду Полтави прибули нардепи Писаренко та Добкін.
Звинувачені вже сидять у залі суду. Мер Харкова спілкується із представниками захисту.
За свідченням «акул пера», цього разу біля суду набагато менше правоохоронців, ніж минулого засідання.


Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments