Бійці Нацгвардії перевірили незаконних торговців пивом та квасом біля Південного вокзалу (фото)
Четвер, 3 вересня 2015, 11:37
На Південному вокзалі нещодавно правоохоронці та бійці Нацгвардії провели ревізію під назвою - боротьба з нелегальною торгівлею.
Фото, як ревізори проводили рейд, виклали перехожі у соцмережі. Зараз територія біля вокзалу очищена від нелегальних продавців.
Подібний рейд проводили правоохоронці в середини червня. Тоді міліція з’ясувала, що торговці продають без усіляких паперів пиво, квас та інші харчі підозрілої якості.


Фото ХХ
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments