У будинку на вулиці 2-ї П’ятирічки вбили стареньку бабусю
Вівторок, 15 вересня 2015, 16:31
Наразі у Харкові розшукують людину, яка вбила пенсіонерку. Сьогодні, 14 вересня, в Орджонікідзевському районі правоохоронці знайшли тіло похилої жінки з численними ранами голови. Їй було 82 роки.
Трагедія трапилася 14 вересня в будинку на вулиці 2-ї П’ятирічки. Причини інциденту невідомі.
Міліціанти, які виїхали на місце, оглянули приміщення, вилучили речові докази. Зараз правоохоронці з’ясовують, хто міг скоїти такий жахливий злочин. Кримінальне провадження відкрито.
Як нещодавно повідомляли фахівці, за останній рік у Харкові значно зросла злочинність, це переважно крадіжки та шахрайство. Стосовно вбивств, їх скоєно цьогоріч менше, ніж минулого року, всього 42, і всі вони розкриті.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments