В Харкові відновили пам’ятний знак воякам УПА (фото)
Юлія Гуш | Четвер, 17 вересня 2015, 13:09
16 вересня в Молодіжному парку представники Спілки української молоді на чолі з Костем Черемським відновили пам’ятний камінь, присвячений загиблим воякам УПА.
Сам пам’ятний знак, присвячений Українській повстанській армії, був виготовлений з граніту. Він встановлений на місці колишнього пам’ятного знаку воякам ОУН-УПА, який ще в 2014 році був знищений вибуховим пристроєм невстановленого типу. Тоді було розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 КК України (умисне пошкодження майна шляхом вибуху). Постраждалих тоді не було.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments