У Харкові жарти анонімів тривають. Цього разу повідомили про «замінування» кав’ярні на Пушкінській
Вівторок, 22 вересня 2015, 10:30
Мова йде про McDonalds на Пушкінській, 37. Сьогодні вночі один невідомий хотів потрапити у приміщення цього закладу. Однак його не пустили, він образився та пішов геть.
![У Харкові жарти анонімів тривають. Цього разу повідомили про «замінування» кав’ярні на Пушкінській](https://varta.kharkov.ua/content/documents/11086/1108597/thumb-item-523x340-6fec.jpg)
Про цей інцидент повідомляють на сайті ХОДА. Також відомо, що через кілька хвилин після того, як незнайомцю відмовили пройти у McDonalds, до правоохоронців надійшов анонімний дзвоник про мінування цього закладу швидкого харчування. Під час перевірки фахівцями МВС та рятувальниками будівлі та прилеглої місцини підозрілих предметів знайдено не було.
В анонімному повідомленні підозрюють невідомого, який намагався пройти у McDonalds, його розшукують.
Матеріали за темою:
08 червня 2023
30 травня 2023
03 травня 2023
19 квітня 2023
10 квітня 2023
10 квітня 2023
comments powered by HyperComments