Тепло у домівки городян прийде наступного тижня
Вівторок, 6 жовтня 2015, 20:04
У дитячих садочках, лікарнях та школах опалення з’явиться вже цього тижня.
Таке рішення ухвалили через те, що днями буде різке зниження температури повітря. За словами віце-мера Ігора Терехова, відзавтра температура повітря вночі впаде до +2 градусів, а вдень +8.
Якщо в місті, згідно з нормативами, протягом трьох діб середня температура буде нижче восьми градусів, то підприємство не буде очікувати погодження від Уряду, а почне запускати тепло в батареї домівок городян, повідомив Сергій Андреєв, голова КП «ХТМ». У першу чергу тепло подадуть у пологові будинки, лікарні, садочки, будинки для людей похилого віку, у другу чергу, - тепло стане у школах та лікарнях, де люди знаходяться вдень. Це буде протягом четверга-пятниці. А з понеділка потеплішає у житлових будинках.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments