Свій голос віддали на місцевих виборах нардеп Ігор Швайка та губернатор області Райнін
Неділя, 25 жовтня 2015, 14:06
Кандидат на посаду мера Харкова від ВО "Свобода" Ігор Швайка проголосував на своїй виборчій дільниці у Пісочині.
Як повідомляє у Twitter- трансляції «Медіапорт», на виборчу дільницю І.Швайка прийшов з дочкою Софією і сином Тарасом.
Губернатор області Ігор Райнін проголосував на виборчій дільниці у Фрунзенському районі.

Опускаючи бюлетені в урну для голосування, губернатор позував перед фотокамерами.
Нагадаємо, вже проголосував кандидат в мери Харкова Юрій Сапронов і кандидат в депутати Харківської міськради від "Волонтерської партії України", колишній воротар "Металіста" Олександр Горяїнов.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments