На вулиці Володарського легковушка «влетіла» у стовп (фото)
Середа, 28 жовтня 2015, 13:45
На вулиці Володарського поблизу будинку №44 сталася шляхова аварія. ДТП відбулося за десять хвилин до сьомої вечора.
В аварії, яка трапилася 25 жовтня на вул. Володарського, постраждало двоє людей. 21-річний водій, який був за кермом «Форда», їхав з вулиці Гончарівської на Полтавський шлях, з невідомих причин врізався в електроопору. Через ДТП водій автівки та його 18-річний пасажир потрапили до лікарні. Причини аварії з’ясовують фахівці.
За даними ДАІ Харківщини, за добу в області сталося 7 дтп, де постраждало 7 людей. З початку з цього місяця в аварії загинуло 17 осіб, 185 потрапили до лікарні.


Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments