У районі вулиці Жилярді та поблизу ХАІ утворився величезний затор (фото)
Вівторок, 3 листопада 2015, 10:48
О десятій ранку 3 листопада по вулиці Чебишева зламалася маршрутка під номером №240. Через це на дорозі утворився затор.
Через 240-ву маршрутку, яка зламалася та перекрила дорогу, на вулиці утворилася велика тягнучка. Зустрічний транспорт об’їжджає автобус по вільній смузі. Усі автівки в районі Жилярді та ХАІ стоять у заторі.

Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments