До дня пам’яті жертв голодомору в Україні у Харкові покладуть квіти та запалять свічки
![До дня пам’яті жертв голодомору в Україні у Харкові покладуть квіти та запалять свічки](https://varta.kharkov.ua/content/documents/11099/1109855/thumb-item-523x340-de8c.jpg)
У цей день приспустять стяги України з траурною стрічкою на будівлях і спорудженнях органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. У місті буде обмежено проведення розважальних заходів.
О 16:00 на підприємствах і в установах з шестиденним робочим тижнем буде оголошена хвилина мовчання для пам'яті померлих під час голодоморів.
Крім того, о 10:00 почнеться церемонія покладання квітів до Меморіального комплексу пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років (розташований біля транспортної розв'язки автомобільної дороги Харків - Москва і окружної дороги), а о 15:00 - до пам'ятного хреста жертвам Голодомору в Молодіжному парку.
Після цього учасники покладання пройдуть до пл. Свободи, де з 16: 00 до 18: 00 пройде акція пам'яті «Запали свічку».
Цього ж дня в Обласному організаційно-методичному театрально-концертному центрі (вул. Сумська, 25) академічний симфонічний оркестр Харківської філармонії і академічний хор ім. Палкіна виконають «Реквієм» Моцарта. Початок концерту - о 13: 00. Вхід - вільний.