У Харкові вшанували пам’ять загиблих на Майдані мітингом біля монумента Шевченка (фото)
Субота, 20 лютого 2016, 14:35
Харків'яни зібралися біля пам’ятника Кобзарю, аби згадати трагічні події лютого 2014 року і ушанувати пам'ять загиблих героїв.
Як повідомив IT Sector Харків, у пам'ятника Шевченка фото Харків'ян-героїв Небесної Сотні і загиблих під час теракту 22 лютого.
На честь загиблих на Майдні у центрі міста провели молебень.


Харків'яни ушанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments