Активісти Євромайдану влаштували у центрі Харкова ходу (ФОТО)
Субота, 20 лютого 2016, 14:51
Гасла «Слава Україні», «Путін х….йло», «Небесній Сотні Слава!» знову лунали в центрі Харкова.
Як повідомив IT Sector Харків, після мітингу у пам'ятника Тарасу Шевченку харків'яни пройшли маршем до Держпрому, де встановлений пам'ятний камінь героям, полеглим у боротьбі за Україну.


.jpg)

На площі Свободи присутні заспівали гімн України. Звучали гасла часів Євромайдану.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments