Незабаром у Харківській області може з'явитися Почесне консульство Болгарії
Тетяна Зарубіна | Вівторок, 29 березня 2016, 21:53
Заступник голови ХОДА Юлія Світлична та Надзвичайний Повноважний Посол Болгаріїї Красимір Мінчев домовились про нові напрямки співпраці між країнами
![Незабаром у Харківській області може з'явитися Почесне консульство Болгарії](https://varta.kharkov.ua/content/documents/11117/1111634/thumb-item-523x340-d37a.jpg)
Перспективні напрямки розвитку співпраці між нашим регіоном та Республікою Болгарія обговорили під час зустрічі заступника голови ХОДА Юлії Світличної з Надзвичайним і Повноважним Послом цієї країни Красиміром Мінчевим.
Відкриваючи зустріч, Юлія Світлична підкреслила, що Харківська область розвиває міжнародні відносини, приділяючи велику увагу співпраці між країнами в економічній сфері.
![](https://varta.kharkov.ua/content/documents/11117/1111634/images/134a6059-2000x1333-4cd4.jpg)
За її словами: «У нас укладені меморандуми з торговими палатами США, Канади та Австралії. Ми готові сприяти в межах чинного законодавства та своїх повноважень тим інвесторам, які прийдуть на територію Харківської області» - зазначила заступник голови облдержадміністрації.
Вона також презентувала Надзвичайному і Повноважному Послу Республіки Болгарія в Україні ввесь потенціал Харківської області.
Красимір Мінчев, у свою чергу, запевнив, що Болгарія зацікавлена в розвитку співпраці з Харківщиною, відзначивши, зокрема, такий напрямок співпраці, як допомога у виведенні продукції українського виробництва на європейські ринки.
«Я впевнений, що у вас є дуже великий потенціал: і в індустріальному, і в сільськогосподарському плані. Мені хочеться, щоб наше співробітництво розвивалося», - підкреслив пан посол.
![](https://varta.kharkov.ua/content/documents/11117/1111634/images/134a6103-2000x1333-7262.jpg)
Ще одним кроком на цьому шляху може стати відкриття в Харківській області Почесного консульства Республіки Болгарія, послуги якого будуть поширюватися і на мешканців Дніпропетровського регіону. Красимір Мінчев повідомив, що подібна ідея вже розглядається, визначена й кандидатура майбутнього Почесного консула.
«Ми всіляко підтримуємо відкриття консульства і сподіваємося, що обраний вами керівник буде ефективним, - зазначила Юлія Світлична. - За допомогою Почесного консульства Республіки Болгарія в Харківській області ми готові встановлювати зв'язки в економічній, культурній, освітній сферах».
Сторони домовилися поліпшити співпрацю в рамках підписаних раніше договорів і меморандумів, зокрема - планується відновити відносини нашого регіону з Пловдивською областю (відповідний договір про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво було укладено ще 15 років тому).
Матеріали за темою:
08 червня 2023
30 травня 2023
03 травня 2023
19 квітня 2023
10 квітня 2023
10 квітня 2023
comments powered by HyperComments