Незабаром у Харківській області може з'явитися Почесне консульство Болгарії

Тетяна Зарубіна  |  Вівторок, 29 березня 2016, 21:53
Заступник голови ХОДА Юлія Світлична та Надзвичайний Повноважний Посол Болгаріїї Красимір Мінчев домовились про нові напрямки співпраці між країнами
Незабаром у Харківській області може з'явитися Почесне консульство Болгарії
Перспективні напрямки розвитку співпраці між нашим регіоном та Республікою Болгарія обговорили під час зустрічі заступника голови ХОДА Юлії Світличної з Надзвичайним і Повноважним Послом цієї країни Красиміром Мінчевим.
 
Відкриваючи зустріч, Юлія Світлична підкреслила, що Харківська область розвиває міжнародні відносини, приділяючи велику увагу співпраці  між країнами в економічній сфері.
 
 
За її словами: «У нас укладені меморандуми з торговими палатами США, Канади та Австралії. Ми готові сприяти в межах чинного законодавства та своїх повноважень тим інвесторам, які прийдуть на територію Харківської області» - зазначила заступник голови облдержадміністрації.
 
Вона також презентувала Надзвичайному і Повноважному Послу Республіки Болгарія в Україні  ввесь потенціал Харківської області.
 
Красимір Мінчев, у свою чергу, запевнив, що Болгарія зацікавлена в розвитку співпраці з Харківщиною, відзначивши, зокрема, такий напрямок співпраці, як допомога у виведенні продукції українського виробництва на європейські ринки.
 
«Я впевнений, що у вас є дуже великий потенціал: і в індустріальному, і в сільськогосподарському плані. Мені хочеться, щоб наше співробітництво розвивалося», - підкреслив пан посол.
 
 
Ще одним кроком на цьому шляху може стати відкриття в Харківській області Почесного консульства Республіки Болгарія, послуги якого будуть поширюватися і на мешканців Дніпропетровського регіону. Красимір Мінчев повідомив, що подібна ідея вже розглядається, визначена й кандидатура майбутнього Почесного консула.
 
«Ми всіляко підтримуємо відкриття консульства і сподіваємося, що обраний вами керівник буде ефективним, - зазначила Юлія Світлична. - За допомогою Почесного консульства Республіки Болгарія в Харківській області ми готові встановлювати зв'язки в економічній, культурній, освітній сферах».
 
Сторони домовилися поліпшити співпрацю в рамках підписаних раніше договорів і меморандумів, зокрема - планується відновити відносини нашого регіону з Пловдивською областю (відповідний договір про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво було укладено ще 15 років тому).
 
 
comments powered by HyperComments