Харківське агентство місцевого економічного розвитку допомагатиме владі, громадам і бізнесу

Неділя, 27 березня 2016, 16:05
У Харкові відбулася презентація нового економічного проекту, а також лекція, присвячена питанням виходу України на європейський ринок.
Харківське агентство місцевого економічного розвитку допомагатиме владі, громадам і бізнесуНова структура ХАМЕР (Харківське агентство місцевого економічного розвитку) планує допомагати владі і місцевій громаді реалізовувати економічний потенціал регіону, повідомляє «Восточный Дозор».

«У проекту є кілька цільових аудиторій, на які націлена програма. Це бізнес: ми готові допомагати писати бізнес-проекти, паралельно ми маємо досвід залучення інвесторів для фінансування проектів. На сьогоднішній день у нас є експерти, які допомагають досліджувати ринок. Наступна цільова аудиторія — органи місцевого самоврядування: останні три роки ми вивчаємо програми сприяння і розвитку підприємництва. Ще одна аудиторія — громадські організації. У Харківській області величезна їх кількість, і ми готові допомагати їм розвиватися», — розповів президент Асоціації приватних роботодавців Олександр Чумак.За словами заступника виконавчого директора міжнародного фонду «Відродження» Тараса Качки, актуальним залишається питання стандартизації процесів виробництва.

«Багато українських компаній вже працюють за європейськими стандартами, і для них не принципово працювати за старими схемами. Хоча це заводи, які працювали ще за часів Радянського Союзу», — зазначив Тарас Качка, додавши, що ЄС для України, перш за все, — партнер.«ЄС нам не потрібен, щоб довести європейцям, американцям і всьому світу, що ми можемо виробляти продукт високої якості. ЄС важливий не стільки як ринок, скільки як партнер, який говорить про те, що наша продукція високої якості», — підсумував Тарас Качка.

comments powered by HyperComments