У Люботині відкриють новий комплекс з переробки відходів

Тетяна Зарубіна  |  Середа, 13 квітня 2016, 00:08
Про це 12 квітня повідомив журналістам директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдісюк.
У Люботині відкриють новий комплекс з переробки відходів
Він зазначив, що звалище на місці майбутнього комплексу існує не один десяток років. Туди звозили відходи з Песочина, Коротича та інших населених пунктів, розташованих неподалік.
 
«Ми вирішимо екологічну проблему, яка існує зараз в Люботині. Територія комплексу буде повністю огороджена, туди не будуть проходити люди, які намагаються нелегально заробити на цьому звалищі. Буде облаштовано вся інфраструктура - під'їзд, освітлення, сучасний ангар, в якому будуть знаходитися лінії по виробництву і переробці, буде повний контроль над утилізацією і збором побутових відходів міста Люботин », - зазначив Сергій Магдісюк.
 
Як розповів представник фірми-підрядника будівництва комплексу Віталій Прохоров,усф відходи будуть сортуватися механічним, електродинамічним і магнітним способами, і також вручну.
 
«Передбачена подальша переробка вторинної сировини для використання у виробництві», - розповів Віталій.
 
 
Він також підкреслив, що відстань від комплексу до найближчих будинків жителів повністю відповідає санітарним нормам.
 
Заступник директора Департаменту капітального будівництва ХОДА Володимир Норчак зазначив, що проект будівництва комплексу пройшов експертизу, отримані всі дозвільні документи.
 
«Отримано декларація на початок робіт, виділено фінансування. Зараз на території встановлені відеокамери, фіксується кожен завезення сміття. Несанкціонованих завезенням сміття не буде », - запевнив Володимир Норчак.
 
Терміни закінчення будівництва комплексу будуть залежати від фінансування робіт.
 
«За умови своєчасного виділення коштів будівельні роботи будуть завершені вже в цьому році», - повідомив Сергій Магдісюк.
 
Він також зазначив, що на найближчій сесії облради планується виділити фінансування на розробку проектно-кошторисної документації для будівництва полігонів в містах Первомайський, Лозова, Вовчанськ та Красноград.
 
comments powered by HyperComments