Стартує сезон стріт-воркауту
Субота, 23 квітня 2016, 13:35
Турнікмени повертаються на площадки на відкритому повітрі.
Офіційне відкриття сезону стріт-воркауту відбудеться у неділю, 24 квітня, на спортмайданчику Центрального парку культури і відпочинку ім. М. Горького. Початок — об 11:00.
«В рамках відкриття пройдуть змагання з вуличної гімнастики. Турнікмени змагатимуться в підтягуванні на турніку з вагою 32 кг, віджиманні на брусах з вагою 48 кг та ін. У турнірі візьмуть участь спортсмени з різних міст України», — повідомляє прес-служба міськради.
В рамках заходу харківська команда «Barstylers» проведе майстер-клас зі стріт-воркауту.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments