Ігор Райнiн привiтав харкiв'ян з Великоднем та перемогою добра над злом

Тетяна Зарубіна  |  Неділя, 1 травня 2016, 10:35
Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін привітав усіх жителів Слобожанщини зі світлим святом Великодня

"Дорогі земляки !

Від усього серця вітаю вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

Цього року свято Великодня майже співпало з двома вагомими днями для нашої держави – Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги. І це символічно, адже Великдень – це свято перемоги добра над злом і життя над смертю. У цей день нас надихає віра в перемогу загальнолюдських цінностей, вона надає нам можливість долати всі труднощі, що постали перед нашою країною і перед кожним з нас.

У непрості часи наші земляки продемонстрували найкращі свої людяні якості – любов до ближнього, готовність допомагати тим, хто цього потребує, велику силу та мужність у захисті рідної землі. Впевнений, що разом ми зможемо подолати ті випробування, які випали на долю нашої країни, відстояти своє майбутнє у незалежній, демократичній, вільній державі, тому що правда й добро завжди перемагають.

У цей світлий день хочу побажати вам добра, любові та миру. Нехай цей день принесе у кожний будинок радість і надію, благополуччя, щастя та весіннє тепло.

Христос Воскрес!",- такими словами головний очільник області привітав харків'ян.

Нагадаємо,що сьогодні  усі православні святкують свято Воскресіння Христового - найголовніше свята християн. Вночі очільники міста зустріли частинку Благодатного вогню, що символізує вихід з Гробу Світла істинного. Він був доставленний до Харкова чартерним рейсом. В усіх церквах України відбулися святкові пасхальні Богослужіння.

comments powered by HyperComments